התנדבות בעמי ​

המפגש עם המתנדבים מהווה נדבך נוסף בחזון שלנו לקשר מתמיד עם הקהילה. הצטרפו לקהילה מחבקת וצומחת של אנשים ערכיים ומעוררי השראה, הפועלים למען אנשים עם מגבלה, ועוזרים להם להגשים את עצמם ולמלא את חייהם במשמעות ובעשייה.

מהן האפשרויות להתנדבות באגודה?

פעילויות התנדבות באגודת עמי רבות ומגוונות ואפשר להתאים אותן ליכולות והעדפות של כל מתנדב.ניתן להתנדב באופן חד פעמי או באופן קבוע כפרט, קבוצה/משפחה. דוגמאות להתנדבות: חונכות אישית של מקבל שירות, הפעלה קבוצתית, העברת פעילות פנאי (מוסיקה, ספורט, גינון, אומנות, בישול), משחק באמצעות משחקים חברתיים.

אצלנו תקבלו ליווי של מציאת המסגרת המתאימה ביותר להתנדבות, המשך ליווי לאורך ההתנדבות כולל הזדמנות להשתלב במסגרות ההכשרה שמפעילה האגודה.

כך שהמתנדב אצלנו אף פעם לא לבד.

באר שבע/אילת/ערד

התנדבות לחיילים

התנדבות חד פעמית או קבועה. אנחנו נסייע לכן להתאים את הפעילות למסגרת ההתנדבות בהאתם להעדפותיכם בסיוע ותיאום של רכזת המתנדבים.

באר שבע/אילת/ערד

התנדבות לארגונים/קבוצות

התנדבות חד פעמית או קבועה. אנחנו נסייע לכן להתאים את הפעילות למסגרת ההתנדבות בהאתם להעדפותיכם בסיוע ותיאום של רכזת המתנדבים

באר שבע/אילת/ערד

התנדבות לסטודנטים

מסגרת התנדבות גמישה, קיימת אפשרות לצבירת שעות למלגות המוכרות באוניברסיטאות.

באר שבע/אילת/ערד

התנדבות לגמלאים

ניתן לתאם התנדבות קבועה על פי הרצון והיכולת של הגמלאי. האגודה פעולת בשת"פ עם ארגון ר.א.מ  המעניק הטבות ייחודיות למתנדבים שלנו.

באר שבע/אילת/ערד

התנדבות ליחידים

התנדבות חד פעמית או קבועה. אנחנו נסייע לכן להתאים את הפעילות למסגרת ההתנדבות בהתאם להעדפותיכם, מסגרת הזמן שלכם.

צרו קשר להתאמת התנדבות ופרטים נוספים