אגודת עמי, נעים להכיר

אגודת עמי פועלת משנת 1984 במטרה לשפר את איכות החיים של אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בישראל.

בישראל חיים צעירים ומבוגרים עם מגבלה, ביניהם מוגבלות שכלית התפתחותית. כל אחד מהם מתמודד עם מוגבלות בדרגת קושי שונה, אולם דבר אחד משותף לכולם – כולם רוצים לחיות את החיים באופן שווה, לחוות שמחה והגשמה עצמית, להרגיש שייכים לקהילה שבה הם חיים ולחברה הישראלית בכלל.
מטרת העמותה להוות מסגרת קבועה טיפולית וחברתית כאחד עבור מקבלי השירות עם מוגבלות שכלית התפתחותית, להקנות להם מיומנויות וכישורי חיים ולהעניק להם הזמנויות להתקדם, להתפתח להגיע למישוש עצמי ואיכות חיים גבוהה ככל הניתן בתוך הקהילה הסובבת אותנו.
האגודה מפעילה מגוון מסגרות בדרום הארץ (באר שבע, אילת, ערד, קטורה). בין היתר: מסגרות דיור (הוסטל ומערך דירות עצמאיות), מרכזי יום טיפוליים,מסגרות תעסוקה ייחודיות, הארכת יום במספר בתי ספר בעיר.
כמו כן, מפעילה האגודה את המכון הישראלי להנגשה קוגניטיבית שמספק מגוון שירותים של הנגשה עבור אוכלוסיות מגוונות ומרכז הדרכה – לצורך ליווי, תמיכה והתמקצעות של הצוות.
כל המסגרות של אגודת עמי פועלים בהתאם לנהלי התע"ס ובפיקוח משרד הרווחה ומעניקים טיפולים ושירותים מותאמים לצורכיהם האישיים של מקבלי השירות ושל בני משפחותיהם.

הצטרפו למשפחת עמי

עבודה משנת חיים

אנחנו מחפשים עובדים מסורים ואכפתיים לתפקידים מגוונים באגודה. הצטרפו אלינו לעבודה מאתגרת ומספקת שמטרתה לשפר את איכות החיים של אנשים

התנדבות זאת משמעות

הצטרפו אלינו כמתנדבים ותהיו שותפים פעילים בעשייה למען אנשים עם מוגבלות. התרומה הגדולה ביותר תהיה שלכם - הסיפוק וההעצמה שתרגישו מעצם נתינתכם לזולת.

שירות עם מהות

שירות לאומי בעמי היא הזדמנות להתנדב למען מטרה חשובה ולחוות צמיחה אישית. אם את/ה רוצה לתרום שנה מחייך ולהכיר עולמות אחרים - עמי היא הבחירה הנכונה עבורך.